Opcje noclegów nad Czarną Hańczą

Opcje noclegów nad Czarną Hańczą

Okolice Czarnej Hańczy, jak i całe województwo podlaskie, są bardzo malownicze i urokliwe. Idealnie nadają się do relaksu na łonie natury, jak i do aktywnego wypoczynku, polegającego na spacerowaniu, bieganiu, czy pływaniu kajakami. Jednak wybierając się w tamte rejony warto zadbać o odpowiedni nocleg, tak by był on dla nas komfortowy i niedrogi. Jakie opcje są do wyboru?

Noclegi na polu namiotowym

 noclegi Na pewno najtańszą opcją będą polecane noclegi nad Czarną Hańczą na polu campingowym. Można tu nocować zarówno pod namiotem, jak i w przyczepie. To na pewno najtańsza opcja noclegowa, idealna dla osób, które nie chcą przepłacać, a jednocześnie chcą nocować przy samej rzece. Wystarczy rozbić namiot lub zaparkować przyczepę tam gdzie się chce i gotowe. Druga opcja to wynajem domków letniskowych. W okolicy Czarnej Hańczy jest ich bardzo dużo. Można wynająć mikro domek dla jednej osoby, jak i duży, piętrowy domek dla sześciu osób. Dzięki temu bez względu na to czy podróżujemy samotnie, czy w dużej grupie to zawsze znajdziemy domek dla siebie. Do wynajęcia są domki w których stoi jedynie łóżko, a toaleta jest na zewnątrz, jak i w pełni wyposażone domki. Wiadomo, im bardziej kompleksowe wyposażenie tym droższy będzie wynajem. Jednak lepiej jest wynająć domek z kuchnią lub aneksem i toaletą w środku, żeby nie martwić się kolejkami do prysznica czy koniecznością stołowania się w drogim, pobliskim barze.

 noclegi Trzecia opcja noclegowa to wynajęcie pokoju w hotelu czy hotelu. Tu na pewno będzie najwyższy standard noclegowy, czeka tam na nas wygodne łóżko, własny prysznic, często także hotelowa restauracja serwująca śniadania i obiadokolacje. Dzięki temu nasz pobyt nad Czarną Hańczą będzie komfortowy. Wadą takiego rozwiązania jest fakt, że a nocleg na pewno zapłacimy więcej niż za np. miejsce na polu kempingowym, jak również hotel może znajdować się daleko od rzeki. Wtedy musimy zadbać także o transport na miejsce spływu kajakowego czy początku ścieżki widokowej. To może być jednak opcja dla ludzi którzy lubią spacerować czy jeździć na rowerze i nie odstrasza ich daleka odległość hotelu od miejsca ich wędrówki. Jak widać jest wiele opcjo noclegowych nad Czarną Hańczą.

Można rozbić namiot w lesie, wynająć ze znajomymi domek drewniany czy też zatrzymać się w pobliskim hotelu. Dzięki temu na pewno każdy znajdzie nocleg odpowiadający jego możliwościom finansowym, jak i wymogom dotyczącym komfortu podczas urlopu. Warto jest rozważyć wszystkie opcje, szczególnie jeśli wybiera się na wakacje z całą rodziną czy grupką znajomych.