Komfortowy hotel pod Braniewem

Komfortowy hotel pod Braniewem

Wybierając się do skrajnych zakątków Mazur warto przystanąć w małych wioskach, które posiadają niesamowity klimat oraz wiele miejsc noclegowych w otoczeniu przyrody. Sprawiają one, że człowiek może choć na chwile zapomnieć o codziennych troskach, w pełni skupiając się na wypoczynku.

Hotel dla różnych klientów

hotelJednym z takich miejsc jest hotel na uboczu Braniewa, znajdujący się w pobliżu trasy rowerowej przebiegającej przez pięć województw. Pokoje zostały dopasowane do wymagań zarówno gości szukających noclegu na dłuższy pobyt, jak i na jedną noc. Warto więc rozważyć jego ofertę, zanim zdecydujemy się na mniej komfortowy ośrodek. Urlop w małej miejscowości ma swój urok i pozwala się zrelaksować z dala od zgiełku miasta. Otoczenie, w którym zatrzymują się goście wpływa pozytywnie na ich samopoczucie i pozwala aktywnie spędzać czas biegając, czy udając się na wycieczki rowerowe. Hotel w Braniewie przyjmuje klientów zarówno firmowych, jak i indywidualnych, przygotowując noclegi pod ich potrzeby. Dostępne są również sale konferencyjne i bankietowe, które można rezerwować przez cały rok. Obiekt zajmuje się także organizacją wesel oferując noclegi dla gości pary młodej. Duża ilość gości nie stanowi problemu, hotel jest na to przygotowany więc bez względu na liczbę nie stanowi to problemu.

hotelPoza tym piękna okolica sprzyja sesjom zdjęciowym, które mogą być wykonywane na terenie ogrodu, bądź w pobliskim lesie. Na terenie całego obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet, co pozwala wykonywać swoje obowiązki w ciszy i otoczeniu zieleni. Hotel nie zapomniał również o najmłodszych gościach, posiada bardzo duży ogrodzony teren wyposażony w plac zabaw, piaskownicę oraz huśtawki. Rodzice nie muszą się martwić o swoje pociechy, ponieważ cały teren jest strzeżony i monitorowany. Dla potrzeb klientów zostających na dłużej dostępne są miejsca postojowe pod zabudową, aby w przypadku niepogody i nieszczęśliwych wypadków podczas zabaw samochód nie doznał żadnych uszkodzeń. Największym atutem tego ośrodka jest jego położenie, które w każdym momencie pozwala wybrać się na dalszą wycieczkę po Mazurach, bądź udać się za granicę. Zarówno lokalizacja, jak i komfort oferowany przez jeden z hoteli w Braniewie wpływają na jego popularność. Właściciele są bardzo mili i dopasowują ofertę indywidualnie w przypadku dużych imprez firmowych oraz wynajmu większości pokoi.

Ich ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu z wieloma innymi hotelami w tej okolicy. Aby mieć pewność, że obiekt będzie posiadał wolne pokoje w konkretnym terminie zaleca się rezerwację z dość sporym wyprzedzeniem, żeby cieszyć się spokojem i widokami pięknej przyrody.

Close Menu